Lazer Kesim Firmaları

Des Sanayi Sitesi içerisinde hizmet sunmakta olan Des Lazer Kesim veya İmes Lazer Kesim hızlı ve çözüm odaklı projeler üretmektedir. Geniş makine parkuru, deneyimli personel kadrosu, gelişmiş ARGE sistemi ile sizlere hizmet vermekten dolayı gurur duymaktayız. CNC Lazer Kesim, Fason Lazer Kesim hizmetleri sunmakta olan SLS Endüstriyel daima yenilikçi hizmetler sunarak müşterilerine en iyisini sunmayı amaçlamaktadır.

Birçok yüzeyin kesiminde kullanılan ve dakikalar içerisinde istenilen dekoru ortaya koymakta olan Lazer Kesim oldukça önemli bir teknolojidir. Sanayi ve Endüstri sektörünün gelişmesine doğrudan katkı sağlayan CNC makineleri sadece hız konusunda değil maliyet konusunda da oldukça rakamları aşağı düşürmektedir.

Lazer Kesim yapan firmalar

Üretim faaliyetlerini sürdürürken hemen hemen her sektörün yolu mutlaka Lazer Kesim Yapan Firmalar üzerinden geçmektedir. Medikal sektörü, yarı iletken sektörü, elektronik, havacılık ve benzeri birçok üretim ve sanayi tesislerinde Lazer Kesim Firmaları‘na ihtiyaç duyulmaktadır. Sunduğu fayda ve olanak açısında da oldukça kıymetlidir. Geçmiş dönemlerde oldukça zor ve kalitesiz (görünüm itibariyle) çıkan işçilik fabrikasyonla beraber seri üretime geçmiştir.

Kesme ve oyma işlemi için lazer kullanılır. Çok farklı kullanım sektörleri olan Lazer Kesim metal, çelik, pirinç ve benzer maddelerin kesiminde kullanılmaktadır. Medikal cihaz kutuları, Elektronik kabinler, fotoğraf kabinleri, bankamatik ve kiosklar, totemler ve benzer ürün çeşitlerinin temel başkangıç noktası Lazer Kesim Yapan Firmalar ile çalışmaktan geçmektedir.

Lazer Kesim Fiyatları

Fiyatlandırma konusunda hiçbir firma ürün veya projeyi incelemeden fiyat vermesi mümkün değildir. Fakat Des Lazer Kesim veya İmes Lazer Kesim firmalarında bulunan CNC Lazer Kesim Makineleri genel olarak saatlik veya dakikalık bazda çalışmaktadır. Burada ucuz lazer kesimi işlemi yapan firmanın ekonomik olduğu anlamına gelmemektedir. Yeni nesil CNC Makineler eski nesillere göre daha hızlı işlem yapmaktadır. Bu sebeple dakika bazında çalışan makine daha az maliyetli olacaktır. Aynı vakitten de tasarruf sağlanacaktır.

Ürünün kesim sonrası düzgün biçimde hazırlanması oldukça önemlidir. Hem vakit hem de ekonomik açıdan sizi zorlamayacak Lazer Kesim Sac yöntemiyle projenizi tamamlamanıza olanak sağlayacaktır.

Fason Lazer Kesim hizmetinden yararlanmak veya makine parkuru hakkında bilgi sahibi olmak için İmes Lazer Kesim içerisinde yer alan fabrikamızı ziyaret edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara